בחירה מתוך המגוון הרחב של תיקי גולף

/
/
/
245 Views

כמו כל ספורט יש הרבה מותגים ודגמים שונים לבחירה בכל הנוגע לציוד גולף. יתכן שיש לך העדפה למותג מסוים או שתבחר להשתמש באותו ציוד שבו משתמשים אנשי המקצוע ועם מגוון עצום של כדורי גולף, תיקי גולף ואלות לבחירה, זה יכול להיות קצת מביך לקונה הממוצע.

תיקי גולף במיוחד נמצאים לכאורה בכל מקום, חנויות מועדוני מגרשי גולף וחנויות טובות לספורט והם יכולים להגיע בכל מיני צורות וגדלים. ישנם תיקי גולף שמכילים רק את האלות שלך ואחרים שיכולים לשאת כמעט כל מה שאתה צריך כמו נעלי הגולף, כדורים, כפפות, מגבות וכל ציוד אחר. ישנם אפילו תיקי גולף ייעודיים שיכולים להעביר את האלות שלך בבטחה כשאתה יוצא לחופשת גולף.

תיק גולף באיכות טובה יהיה יציב מספיק כדי לאכלס את האלות שלך מבלי שהם ייפלו, אבל צריך להיות גם קל משקל מספיק כדי שתוכל לשאת אותם. תיקי גולף מסוימים מגיעים עם מעמדים מיניאטוריים מובנים כך שכאשר אתה מניח את התיק למטה, שתי רגליים קופצות החוצה כדי לתמוך את התיק בזמן שאתה לוקח את הזריקה שלך. ברור ששחקני גולף רבים אינם נושאים את האלות שלהם ומשתמשים בעגלת גולף במקום זאת.

רוב עגלות הגולף מתקפלות בצורה מסודרת כך שניתן יהיה לאחסן אותן בתא המטען של המכונית שלך כשתסיים, ויכולות לעשות עבודה קלה של נשיאת האלות שלך במסלול. לאלו שאולי נאבקים עם המשקל של האלות, יש אפילו עגלות חשמליות שיכולות להוציא את כל המאמץ מהובלת האלות שלך, מה שיכול להיות מתנה משמים עבור שחקני גולף מבוגרים.

עבור סיבובים שלא צריך שיהיה לך סט שלם של אלות גולף איתך, "תיק גולף עיפרון" יכול להיות האפשרות הטובה ביותר. התיקים האלה קטנים יותר וקלים מספיק כדי לשאת אותם על הגב, בדומה לרטט של קשת. אפילו כמה תיקי גולף בגודל מלא ניתן לשאת על הגב שלך, אך וודא שיש תמיכה נאותה בגב והמשקל מתחלק באופן שווה, מכיוון שאינך רוצה לסבול מפציעה בזמן היציאה למסלול.

בעוד שאנשים רבים עשויים לבחור תיק גולף על סמך מראה, עליך לדעת כעת שאתה צריך לחפש איזה תיק הכי מתאים לדרישות שלך. חפש כיצד מאוחסנים המועדונים שלך: האם יש חוצצים כדי למנוע מהם להתנגש זה בזה? האם כלול כיסוי גשם? כמו גם אם ישנן תכונות נוספות שתרצה כגון מחזיקי מטריות, מחזיקי כרטיסי ניקוד וכיסים לכדורי גולף רזרביים, חולצות וכפפות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved