אמהות – קבלו כסף לבית הספר – מלגה לאמהות שמציעה $10,000

/
/
/
247 Views

כסף גורם לעולם להסתובב. כך לפחות נאמר הפתגם. אמנם יש דברים אחרים בחיים שחשובים יותר מכסף, אבל זה בטוח עושה דברים הרבה יותר קשים כשאין לך אותו. אולי תשמחו לקנות בית יפה יותר או לקחת את החופשה החלומית לספרד או אולי תרצו לקבל את התואר האקדמי שלכם.

יש לך את הדחף והשאיפה לעשות את כל הדברים האלה, אבל דבר אחד חשוב מאוד מחזיק אותך… כסף. אמנם יתכן שתצטרך לעבוד קצת יותר קשה כדי לחסוך לבית ולחופשה, אבל אתה יכול להשיג את יעדי החינוך שלך מבלי לגרש את כל המזומנים הנוספים שלך.

ישנם מגוון ארגונים וקבוצות עניין מיוחדות שמתגמלות אמהות עובדות קשה כמוך במלגות ומענקים, מה שמאפשר להן לחזור לבית הספר וללמוד להשכלה גבוהה. בניגוד להלוואות לסטודנטים שמכניסות אותך לחובות, מלגות הן כסף חינם שלעולם אינך צריך להחזיר. אין גבול לכמה סיוע כספי אתה יכול לקבל ממלגות, ועם המגוון העצום של תוכניות זמינות, כמעט כל אחד יכול לקבל חלק מהכסף או את כולו כדי לשלם עבור הלימודים.

אם הדבר היחיד שמונע מכם לחזור לקולג' הוא כסף, ארזו את הילקוט… ישנן תוכניות שיספקו לכם את הכספים הדרושים לכם כדי להפוך את החלום שלכם לקולג' למציאות. נצל את היתרונות של התוכניות המקוונות הזמינות וגלה לאיזה סיוע אתה זכאי היום.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved