איך לשמור על הגאדג'טים שלך בטוחים בזמן טיול הרפתקאות

/
/
/
287 Views

טיול הרפתקאות יכול להיות כיף מדהים, מלא התרגשות ואדרנלין. האתגר הוא לשמור על הגאדג'טים שלך בטוחים במהלך הטיול הזה. יש כל כך הרבה דרכים שבהן הגאדג'טים שלך עלולים להיפגע – כייסים, אתה מפיל אותו בנהר, בקניון, מרכב נע, וכן הלאה.

אתה יכול פשוט לעזוב בלי אף אחד מהגאדג'טים שלך ולצאת לגמרי מהרשת, אבל זה אולי לא רעיון כל כך טוב, במיוחד אם אתה יוצא לטיול הרפתקאות. הגאדג'טים האלה עוזרים לך למצוא מלונות בהתראה קצרה, להבין את מערכת התחבורה הציבורית המקומית, לתרגם שפות כדי לעזור לך לתקשר טוב יותר, העברות כספים, GPS וכו'.

אז איך אתה מבטיח שהמכשירים הקטנים והשימושיים האלה מוגנים במהלך ההרפתקאות שלך? הנה כמה טיפים שיעזרו לך.

קבל ביטוח נסיעות לגאדג'טים

לפני שתעשה משהו אחר, בטח את כל הגאדג'טים שלך. רוב פוליסות ביטוח הנסיעות הטובות יציעו ביטוח נסיעות גאדג'טים שיכסה את הגאדג'טים שלך. כאשר אתה בטיולי הרפתקאות, יש סיכוי שהגאדג'טים שלך יאבדו, ייגנבו או ייפגעו. עם זאת, אם הם מבוטחים, יידרשו להחלפתם מספר ימים בלבד.

אל תחזיק יותר מדי גאדג'טים

אם אתה נושא פחות גאדג'טים, יש גם פחות סיכויים לנזק, אובדן או גניבה. להחזיק יותר מדי גאדג'טים מושך תשומת לב, מה שאומר שיש סיכוי גבוה יותר שהמכשירים היקרים שלך עלולים להיגנב. זה גם קל יותר לאבד את המעקב אחריהם כשיש לך יותר מדי גאדג'טים. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא פשוט לשמור איתך גאדג'ט אחד או שניים בטיול; בדרך כלל מספיקים סמארטפון ומצלמה.

השתמש בתיק פשוט מעל הכתף לאחסון הגאדג'טים שלך

אם אתם נושאים תיק מהודר שבו הכנסתם את הגאדג'טים שלכם, אתם מזמינים צרות. במקום זאת, קבלו תיק על הכתף ללא תיאור שתוכלו להצמיד לפניכם באזור הומה אדם. אתה יכול אפילו להשקיע באחד מאותם תיקים נגד גניבה שקיימים היום בשוק.

החלף את רצועת המצלמה שלך

אין דבר שמזמין יותר תשומת לב לא רצויה מאשר רצועת מצלמה שמפרסמת את המותג של המצלמה שלך. החליפו את רצועת המצלמה שלכם למשהו קלוש ולא מתואר, כך שגם אם הרצועה תלויה מהתיק, אף אחד לא ישים לב אליה.

עשה שימוש בכספת של המלון

רוב המלונות מספקים כספת בחדרי האירוח שלהם. אז תשתמש בזה. חברת הביטוח שלך לא תכסה גניבות מחדרי מלון אם הגאדג'טים לא נשמרו בכספת. ואם אתה הולך להיות בחוץ כל היום להשתתף בפעילות הרפתקאות, אז אתה לא רוצה להיות משועבד עם יותר מדי מטען.

הרעיונות האלה אולי נשמעים כמו מוגזמים, אבל זכור שהמכשירים שיש לך יכולים לעלות אגורה לא קטנה כשתחבר את הכל. ואל תשכח, כל האנשים אינם מרושעים, אתה יכול להתמזל מזלך ולמצוא שומרוני טוב שיאתר את הגאדג'טים האבודים או הגנובים שלך ויחזיר לך אותם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved