איך לקנות ציוד לבית הספר

/
/
/
262 Views

בכל סתיו הורים וילדים מתמודדים עם האתגר של רכישת ציוד בית הספר שלהם. נראה שהרשימה גדלה מדי שנה והפריטים מתייקרים יותר ויותר. ככל שילדים גדלים מכיתה לכיתה, גם הרשימות מתארכות ומסובכות יותר מכיוון שהם לומדים שיעורים מורכבים יותר. יש כמה מרכיבים עיקריים למסע קניות מוצלח חזרה לבית הספר ואם תכננתם מראש ותתכוננו לחווית הקנייה שלכם, תגלו שהחוויה תהיה פחות מלחיצה ואולי אפילו מהנה. ילדים אולי מתנגדים לחזור לבית הספר אחרי קיץ מלא כיף, אבל הם יחכו לקניות עם אמא או אבא לקראת שנת הלימודים החדשה. התחל באיסוף רשימת המצרכים הדרושים שלך ואז פנה לחנות שמבצעת מכירה נהדרת לחזרה לבית הספר. חשוב לקנות פריטים אלקטרוניים גדולים כמו מחשב ומחשבון גרפי מסוחר מוכר. מצא מקום שמציע מסך חלופי של MacBook במחיר סביר או שמוכר חלקי אייפד כדי שתוכל לשמור על האלקטרוניקה שלך במצב טוב ולתקן אותם במקרה חירום.

לאחר מכן, מצא תיק ספרים יציב שיחזיק מעמד כל השנה ויחטוף מכות טובות. דחיפה של ספרי לימוד כבדים לתיק כל יום תשחק אותו במהירות. אתה פותח וסוגר את התרמיל לעתים קרובות אז אתה יכול לשקול לקנות תיק עם שרוך במקום רוכסן. בחרו צבע וסגנון שהילד שלכם אוהב, אבל רכשו משהו איכותי כדי שיחזיק מעמד. זה אולי נראה כמו מציאה מצוינת לקנות תיק זול עם תחילת שנת הלימודים, אבל אם אתה מחליף אותו בחופשת החורף; החסכונות שלך ירדו בצינורות. ודא גם שתיק הספרים המועדף מציע תמיכה בגב כך שאף אחד לא ייפצע.

בעוד פריטים מוצעים למכירה במהלך החזרה לבית הספר, אספו הרבה עטים ועפרונות. למרות שאולי לא תזדקק למאות מהם מיד, אתה תשמח שקיבלת אותם עבור גניבה לאורך כל השנה כשאתה צריך אותם. והכי חשוב, עטים ועפרונות לא פג תוקפם ולכן הם יהיו טובים לשנים הבאות, ויחסכו לך כסף במהלך טיולי הקניות הקרובים לבית הספר.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור מחברות ותיקיות. יהיה צורך בפריטים אלה שוב ושוב, ויש סיכוי טוב שהם יישחקו תוך מספר חודשים. שמירה על תחליפים בהישג יד הופכת את הדברים להרבה יותר קלים. שקול לקנות מחברות עם התיקיות מובנות לעזרה נוספת במחלקת הארגון.

לבסוף, הצטיידו בהיילייטרים ואספקה ​​הדרושים ללימודים. יש הרבה אפשרויות בימים אלה לסימון החומר שאתה צריך לדעת. תסתכל מסביב וראה מה יעבוד הכי טוב עבור מפגשי הלימוד שלך. יש אנשים שאוהבים להדגיש ספרי לימוד, בעוד שאחרים מעדיפים לסמן את ההערות שלהם ולמכור מחדש את הספרים במחיר גבוה יותר. הדבר החשוב הוא ללמוד את המידע שאתה צריך לדעת כדי להצליח.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved