איך להכין את ילדך לליל כל הקדושים

/
/
/
257 Views

ילדים בכל הגילאים, ומבוגרים רבים, אוהבים את ליל כל הקדושים. ההזדמנות להתחפש לדמויות פנטסטיות או מפחידות היא שינוי מבורך מהקצב הרגיל וכאשר יחד עם תירוץ לאכול קילוגרמים של ממתקים, זה הופך לאירוע מרגש למדי. יש אנשים שחותכים חורים בסדין, תופסים שקי נייר ויוצאים לרחובות כדי לעשות טריק או טיפול בלי הרבה מאמץ. ילדים שעובדים עם הוריהם כדי ליצור תחפושות ייחודיות יגלו שלא רק שיש להם מזל יותר עם כל הממתקים שהם אספו; בסופו של דבר נהנים הרבה יותר ונהנים מזכרונות ליל כל הקדושים שלהם יותר מילדים אחרים. אם הילד שלכם מצפה לליל כל הקדושים, התחילו לעבוד ביצירת פריטים ייחודיים שיהיו חלק מהחגיגה שלהם כמו תחפושת יצירתית, שקיות אישיות לממתקים וכללי בטיחות שלא פוגעים בכיף.

אחד החלקים הגדולים ביותר של ליל כל הקדושים הוא התחפושת. בתי ספר רבים דורשים שתלבושות יהיו דמויות ספרי סיפורים כדי להימנע מפגיעה במורים ובהורים אחרים. אם תקנה זו חלה על הילד שלך על התחפושת שלו, עדיין יש הרבה אפשרויות להתלבש. אם ילדכם עדיין רוצה תחפושת מפחידה, שקול ליצור שתי תחפושות. אם אתה מוצא שהעלות של שתי תחפושות גבוהה מדי, או שפשוט אין לך זמן לעשות זאת, בדוק אם אתה יכול למצוא פשרה. יש הרבה דמויות מפחידות באגדות ובאגדות, כך שילדך עשוי בסופו של דבר להתלהב מהאפשרויות שלו.

פעם ילדים היו דוהרים מבית לבית במשך שעות, משיגים ממתקים מהשכנים על ידי דפיקות על דלתותיהם ומאיימים ב"טריק או טפל?" כיום, תלוי איפה אתה גר, זו אולי לא האפשרות הבטוחה ביותר. כחלופה, מרכזי קניות ומרכזים קהילתיים מספקים לילדים שיטה בטוחה, מוארת ומוסדרת של טריק או טיפול. במקרים אחרים, שכונות מתאחדות כדי להפוך את ליל כל הקדושים לאירוע קהילתי בחוץ, המציע אלטרנטיבה בטוחה יותר למסורת ליל כל הקדושים המוכרת. התכנסויות שכונתיות אלו הן דרך מצוינת להכיר את השכנים.

אם כל השאר נכשל למציאת אירוע בטוח, שקול לארח אירוע משלך. מסיבות ליל כל הקדושים בטוחות לילדים בכל הגילאים ואם אתה זה שמחלק את הממתקים, אתה יודע שזה בטוח. אתה יכול לתכנן משחקים, הדגמות והרבה כיף לערב ליל כל הקדושים מרגש. שקול לשלב מבוגרים וילדים למסיבה אחת כדי שמבוגרים יוכלו להתחפש, לשחק משחקים מתוחכמים יותר ולדעת שילדיהם בטוחים ובטוחים במרתף או בחדר המסיבה.

המשימה האחרונה שלך בליל ליל כל הקדושים היא לעשות בדיקת ממתקים לפני שילדך חופר פנימה. בתי חולים באזור מציעים לעתים קרובות לעשות ממתקים ברנטגן, אבל מכיוון שחדרי המיון בבתי החולים מתמלאים בתאונות ליל כל הקדושים בעלות אופי רציני, ייתכן שלא יהיה זמן ל-x -קרניים. בדרך כלל, מיון הממתקים ותצפית על האריזה עבור כל קרעים ושברים מספיקים כדי לשמור על בטיחות הדברים. והכי חשוב, זה נותן לך הזדמנות לזכות בפינוקים הטובים ביותר לפני שילדך יגיע לעבודה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.abedinabag.com All Rights Reserved